FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2508083
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 13:44:06 |
| SCORE | 5783 |
|---|
| FPS | 96 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 7800 XT Merc 319 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1EAE-7801 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 11 MHz - max: 2441 MHz |
|---|
| max power | 284 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 58 W |
|---|