
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2508307
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 14:47:32 | | SCORE | 2049 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-6400 CPU @ 2.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 10DE-1536 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1778 MHz - max: 2002 MHz |
|---|
| max power | 116 % TDP (163 W) |
|---|
|