FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2508308
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 14:47:43 |
| SCORE | 6486 |
|---|
| FPS | 106 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 528.76 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 1558-D501 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5768 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 1558-D502 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 88 °C |
|---|
| core clock | min: 2220 MHz - max: 2370 MHz |
|---|
| max power | 125 % TDP |
|---|