FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2508432
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 15:25:22 |
| SCORE | 17369 |
|---|
| FPS | 289 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1028-CD8 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1028-5311 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2476 MHz - max: 2656 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|