FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2508465
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 15:34:38 |
| SCORE | 915 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600H |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1558-A554 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6987 |
|---|
| max core usage | 23 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 46 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AD - SUB: 1558-A574 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1492 MHz - max: 1762 MHz |
|---|