
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2508468
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 15:35:24 | | SCORE | 2041 |
|---|
| FPS | 33 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B82 - SUB: 1458-3793 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1684 MHz - max: 1886 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (188 W) |
|---|
|