FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2508598
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 16:09:38 |
| SCORE | 1728 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Generation Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.95 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Pro 140T GPU (8GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 1028-CF1 - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell Generation Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2DB9 - SUB: 1028-CF1 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2356 MHz - max: 2468 MHz |
|---|