FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2508645
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 16:23:18 |
| SCORE | 6354 |
|---|
| FPS | 105 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8629 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1849-6021 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2600 MHz |
|---|
| max power | 154 W |
|---|