FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2508698
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 16:35:56 |
| SCORE | 3052 |
|---|
| FPS | 50 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 7600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7480 - SUB: 1DA2-E452 - REV: CF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 783 MHz - max: 2540 MHz |
|---|
| max power | 217 W |
|---|
| GPU1 | Microsoft Basic Display Driver |
|---|
| PCI IDs | DEV: 12CE2-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|