FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2508720
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 16:40:04 |
| SCORE | 4877 |
|---|
| FPS | 80 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1558-157 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6078 |
|---|
| max core usage | 12 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1200 MHz |
|---|
| max power | 35 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1558-177 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 1980 MHz - max: 2296 MHz |
|---|