
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2508776
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 16:57:42 | | SCORE | 3293 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 10B0-F331 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 2880 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (146 W) |
|---|
|