FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2508831
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 17:13:05 |
| SCORE | 13096 |
|---|
| FPS | 218 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D25 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6913 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 148C-2422 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1372 MHz - max: 1538 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 94 °C |
|---|
| max power | 370 W |
|---|