FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2508909
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 17:30:27 |
| SCORE | 817 |
|---|
| FPS | 13 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700X Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E81 - SUB: 1043-8712 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 810 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (252 W) |
|---|