FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2508930
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 17:36:44 |
| SCORE | 3287 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Palit RTX 4060 Ti Dual OC 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1569-F306 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (160 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|