
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2508933
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 17:37:08 | | SCORE | 2273 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 28000 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 19DA-2567 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (171 W) |
|---|
|