
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2509009
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 17:58:07 | | SCORE | 1218 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.280 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C02 - SUB: 1462-3287 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 560.94 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1544 MHz - max: 1836 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (135 W) |
|---|
|