FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2509016
FurMark (GL) Submitted by ccccc on Apr 10, 2026 @ 17:59:55 |
| SCORE | 6056 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 17AA-3E38 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6737 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 54 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D18 - SUB: 17AA-3E38 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1478 MHz - max: 1792 MHz |
|---|