FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2509057
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 18:13:38 |
| SCORE | 9470 |
|---|
| FPS | 157 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.44 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600KF |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B87 - SUB: 7377-1401 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.44 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 646 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (601 W) |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|