
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2509062
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 18:15:21 | | SCORE | 2656 |
|---|
| FPS | 44 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1458-417E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2850 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (243 W) |
|---|
|