
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2509107
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 18:25:24 | | SCORE | 2225 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 10DE-1F06 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1680 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (171 W) |
|---|
|