
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2509108
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 18:25:34 | | SCORE | 1362 |
|---|
| FPS | 22 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600M |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2666 v3 @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600M |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1002-E36 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 164 MHz - max: 2366 MHz |
|---|
| max power | 119 W |
|---|
|