FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2509127
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 18:29:27 |
| SCORE | 8067 |
|---|
| FPS | 134 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 17AA-3785 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7026 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 48 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 17AA-5364 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2272 MHz - max: 2580 MHz |
|---|
| max power | 92 % TDP |
|---|