FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2509252
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 19:06:19 |
| SCORE | 15731 |
|---|
| FPS | 260 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7D91 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 92 W |
|---|
| GPU1 | MSI RTX 4080 Suprim X 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1462-5110 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1980 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP |
|---|