FurMark(x64) 2.8.0.0 - score ID: 2509299
FurMark (GL) Submitted by notoday on Apr 10, 2026 @ 19:19:35 |
| SCORE | 6714 |
|---|
| FPS | 111 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13500 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D99 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 45 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-24C9 - SUB: 10DE-16FB - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|