
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2509331
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 19:29:11 | | SCORE | 1846 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A380 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 31.0.101.5333 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A380 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A5 - SUB: 1458-2 - REV: 5 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5333 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2550 MHz |
|---|
| max power | 66 W |
|---|
|