FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2509365
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 19:37:58 |
| SCORE | 3482 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 561.03 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 17AA-3E43 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6881 |
|---|
| max core usage | 46 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 81 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3E43 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 750 MHz - max: 1890 MHz |
|---|