
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2509394
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 19:43:45 | | SCORE | 1408 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.142 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-10100F CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 1462-8D94 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 457.51 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1830 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (127 W) |
|---|
|