FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2509541
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 20:23:31 |
| SCORE | 8575 |
|---|
| FPS | 142 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 66 W |
|---|
| GPU1 | MSI RTX 5060 Ti Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1462-5354 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 2378 MHz - max: 2648 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|