FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2509606
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 20:39:09 |
| SCORE | 7140 |
|---|
| FPS | 118 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 255HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1462-1474 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6629 |
|---|
| max core usage | 52 % |
|---|
| core clock | min: 200 MHz - max: 1850 MHz |
|---|
| max power | 157 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F18 - SUB: 1462-1474 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 262 MHz - max: 2280 MHz |
|---|