
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2509743
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 21:12:42 | | SCORE | 623 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2660 v3 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C81 - SUB: 1462-8C97 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1405 MHz - max: 1620 MHz |
|---|
|