
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2509765
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 21:17:44 | | SCORE | 1422 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-3770 CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-21C4 - SUB: 1462-C758 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.08 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1890 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (133 W) |
|---|
|