
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2509916
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 21:59:33 | | SCORE | 3928 |
|---|
| FPS | 65 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 10DE-1539 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1816 MHz - max: 1950 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (337 W) |
|---|
|