
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2509970
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 22:19:47 | | SCORE | 1185 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C02 - SUB: 196E-11D8 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1506 MHz - max: 1988 MHz |
|---|
| max power | 121 % TDP (146 W) |
|---|
|