FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2510021
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 22:40:22 |
| SCORE | 11830 |
|---|
| FPS | 197 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1D05-138F - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5445 |
|---|
| max core usage | 28 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2757 - SUB: 1D05-138F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 87 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 2040 MHz |
|---|