
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2510058
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 22:56:40 | | SCORE | 780 |
|---|
| FPS | 12 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 570 Series |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.1.119 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100 |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1458-D000 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1400 MHz - max: 1400 MHz |
|---|
| max power | 26 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 570 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-67DF - SUB: 1462-341B - REV: EF |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
|