
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2510208
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 23:45:31 | | SCORE | 525 |
|---|
| FPS | 8 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 950 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2640 v3 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 950 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1402 - SUB: 1043-8558 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1089 MHz - max: 1304 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP (103 W) |
|---|
|