
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2510224
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 23:52:22 | | SCORE | 1738 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5500 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 148C-2398 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 784 MHz - max: 1516 MHz |
|---|
| max power | 128 W |
|---|
|