
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2510266
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 00:08:41 | | SCORE | 3433 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 1569-2482 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.71 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1876 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (287 W) |
|---|
|