FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2510302
FurMark (GL) Submitted by NP55 on Apr 11, 2026 @ 00:21:49 |
| SCORE | 7392 |
|---|
| FPS | 122 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.95 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1028-BC0 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 56 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2803 - SUB: 1028-5150 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2176 MHz - max: 2536 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP |
|---|