FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2510348
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 00:42:33 |
| SCORE | 1146 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A0 - SUB: 1043-3158 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4146 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 21 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AC - SUB: 1043-3158 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 428 MHz - max: 990 MHz |
|---|