
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2510378
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 00:55:12 | | SCORE | 610 |
|---|
| FPS | 10 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 780 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.175 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 780 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-100A - SUB: 1458-3628 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 475.14 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| core clock | min: 563 MHz - max: 1059 MHz |
|---|
| max power | 159 % TDP |
|---|
|