FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2510403
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 01:06:05 |
| SCORE | 1187 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 - Build 32.0.101.8629 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 172F-3935 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2300 MHz |
|---|
| max power | 187 W |
|---|