
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2510450
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 01:23:58 | | SCORE | 2196 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-9100F CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E89 - SUB: 1462-C757 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.57 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1366 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 112 % TDP (161 W) |
|---|
|