
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2510506
FurMark Knot (VK) Submitted by 100 on Apr 11, 2026 @ 01:58:23 | | SCORE | 2257 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.2.142 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2650 v2 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 17763 |
|---|
| | GPU0 | GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1462-C757 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 457.51 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP (176 W) |
|---|
|