FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2510597
FurMark (GL) Submitted by sickerine on Apr 11, 2026 @ 02:58:47 |
| SCORE | 15319 |
|---|
| FPS | 254 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 61 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1462-5310 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 93 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2566 MHz - max: 2738 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP |
|---|