FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2510647
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 03:25:04 |
| SCORE | 6434 |
|---|
| FPS | 107 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13620H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 17AA-3C90 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6733 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 24 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28E0 - SUB: 17AA-3C90 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 2010 MHz - max: 2206 MHz |
|---|