FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2510742
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 04:17:57 |
| SCORE | 1667 |
|---|
| FPS | 27 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 GRE 10GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6750 GRE 10GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1ED3-6700 - REV: DF |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 55 MHz - max: 2299 MHz |
|---|
| max power | 140 W |
|---|