FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2510872
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 05:39:08 |
| SCORE | 6295 |
|---|
| FPS | 104 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8629 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock Arc B580 Steel Legend |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1849-6020 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2900 MHz |
|---|
| max power | 192 W |
|---|