FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511113
FurMark Knot (GL) Submitted by YeetRR15 on Apr 11, 2026 @ 07:28:08 |
| SCORE | 1206 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2584 - SUB: 1462-8126 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1508 MHz - max: 1636 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (69 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon R7 360 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-665F - SUB: 1462-8098 - REV: 81 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 31 °C |
|---|