
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511273
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 08:39:10 | | SCORE | 8217 |
|---|
| FPS | 136 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 7377-1202 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1770 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (370 W) |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 10DE-146D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 34 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 26 % TDP (82 W) |
|---|
|